Boty mám teprve 48 dní a už je...
Boty mám teprve 48 dní a už je vnější podrážka opotřebovaná.
Bota je však VELMI pohodlná.
- ODOLNOST
- VODĚODOLNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
- PŘILNAVOST
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Boty mám teprve 48 dní a už je vnější podrážka opotřebovaná.
Bota je však VELMI pohodlná.
To je dobré. Stojí to za ty peníze a snadno se to používá.
.
Do mesta i na vylet
Tohle jsou skvělé boty. Velmi pohodlné. Doufám, že uvedou na trh nové barvy. Stojí za koupi.
Skvěle boty, lehké, pohodlné.
+ funkční utahovací systém + dostatečně voděodolné + robustní odolná špička + váhově docela lehké - málo prodyšné (mám v botech nezvykle více mokré ponožky) Podrážka je asi z tvrdší gumy a není nějak extra moc přilnavá (jak tvrdí prodejce), ale zase očekávám delší životnost...
Co mi na botech kód DECATHLONU vadí, že je vždy na vložku bot našitá cedulka. Vložku je nutné vždy z boty vyndá, aby bylo možné cedulku odstřihnout.
jsem s nimi spokojení jsou pohodlné a příjemné
Voděodolnost ještě nezjištěna