Kupujeme již podruhé, za tu ce...
Kupujeme již podruhé, za tu cenu jsou akorát
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI
- POHODLÍ
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Kupujeme již podruhé, za tu cenu jsou akorát
zatím vypadají skvěle a za tu cenu? jelikož jsem žena a mám 43, brala jsem tyto pánské, chtěla jsem je na kolo, ale jelikož se mi zdá docela široká špička využiju je i na turistiku a možná si dokoupím i ty zelené
Lehké a pohodlné boty, noha dýchá a přesto když prší, tak je v suchu.
Za ty peníze hodně dobrá koupě.
Vcelku dobrá obuv, pouze po roce a půl praskla podrážka u obou bot. Dostává se dovnitř vedle jazyka hodně pilin při řezání dřeva. Barva ze syté se mění na vyšisovanou. Vypadává vnitřek při vyklepávání pilin, ale alespoň jdou lépe vyklepat. Poměr kvalita a cena. Počítám s tím a koupil jsem si právě ty samé znovu.😀
Odolné, levné a dobře sedí dle velikosti.
Super pevné pohodlné boty.
za málo peněz hodně muziky
velmi se mi líbily, ale byly mi užší v oblasti prstů
nemohla jsem zhodnotit další parametry
Slabší kvalita při výrobě
Velmi dobré boty na běžné nošení
Super boty za super cenu!