Nic moc
Nic moc
- POHODLÍ
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- DRŽENÍ NA NOZE
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Nic moc
Nejlepší boty co chlap zatím měl, moc si je chválí. Nikde ho nic netlačí a stále drží. Má je už přes rok a stále drží
Nelze objektivně hodnotit pro krátkou dobu užívání
Dobrý poměr cena-výkon
Pohodlné. Velikost odpovídá.
Obuv je pohodlná, dobře se v ní chodí
Syn má boty na tělocvik, je spokojený.
13letý syn je má na tělocvik, šlo mu hlavně o to, aby neklouzaly, což splňují.
pohodlné
Koupeny již druhé tyto boty do tělocviku SŠ syna. Vydrží cca 1 školní rok. Za tuto cenu a kvalitu je to dostačující. Ale osobně bych si je nekoupil kdybych potřeboval aby mi vydržely déle.