Buciki ok ALE
Buty wydają się super. Ale kupowałem dla taty na prezent i brak opakowania /pudełka/ oryginalnego to nie dopuszczalne. Zapala się lampka czy oryginał. Doczepiona biała metka papierowa bez żadnych napisów , wygląda to słabo. Pierwszy raz mam taką sytuację w decathlon. Gdybym wiedział że to przyjedzie bez opakowania to chyba bym nie zamawiał .
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI
- POHODLÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
