Normalni tenisky do mesta. Dos...
Normalni tenisky do mesta. Dost tuhe, mohly by jit lepe vyslapnout.
- POHODLÍ
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Normalni tenisky do mesta. Dost tuhe, mohly by jit lepe vyslapnout.
Koupil jsem dva páry těchto bot, ale bohužel jak jsem psal adidas už není adidas. Bota je příjemná designem, ale není moc pohodlná, delší dobu trvalo než si člověk zvykne.
Boty jsou pěkné, celkem i za přijatelnou cenu, ale jsou dosti nepohodlné, delší dobu trvalo než jsem si na ně zvykl. Bohužel už ani adidas není adidas...
Muj oblibeny dizajn. Kupuji si je porad dokola, i kdyz se pokazdy prosoupe vnitrni pata nebo vlozka boty. Vetsinou boty moralne nevydrzi dele nez 2 roky intenzivniho pouzivani.
Kupuji každý rok někomu z rodiny a spokojenost
Zatím drží.
Boty jsou pohodlné
Nic
Jsou super.Syn je nadšený.