Vše je OK
Vše je OK
- PRODYŠNOST
- HŘEJIVOST
- ODVĚTRÁVÁNÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Vše je OK
Za tu cenu perfektní tričko na běhání, krásně prodyšné, takže se člověk nepaří, ale zároveň neprofoukne.
Nejlepší tričko na běh
Za mě 10/10.. je to skvělé tričko
Kvalita materiálu na prd… hned se začalo pod batohem třepit… stejně tak i ostatní věci v Decathlon už nenakupuju… radši si priplatim
Skvělý výrobek. Pózováno na rekreační běh a nemůžu si vynachválit.
Splnilo moje očekávání v chladném počasí. Solidně prodyšný za rozumné peníze.
Skvělé
Na pomer cena/vykon super.
Příjemný materiál, spokojenost