Na běžné nošení ok
Na běžné nošení ok
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Na běžné nošení ok
Pohodlná bunda
Příjemná lehká mikina, která se nosí přiléhavě. Dobrá tedy jako extra spodní vrstva, nezabere místo ani v batohu. Velmi dobře schne, velmi odolná. Malý límeček, ocenil bych kdyby byla mikina trošku delší přes záda.
dosti teplá a nepříliš prodyšná
Pěkná funkční mikina za dobrou cenu
Opravdu tenká mikina. Připadá mi to jako kdybych měl na sobě dvě trička.
Cena/výkon
👍
Není co dodat...
velmi příjemný materiál. Mikina je vyloženě do teplých dnů, jelikož nijak nezahřeje