Super
Super střih, velikost sedí. Bunda pohodlná teplá.
- VODĚODOLNOST
- HŘEJIVOST
- PRODYŠNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Super střih, velikost sedí. Bunda pohodlná teplá.
Funkční, teplá bunda, tak akorát, moc pěkná, doporučuji.
Tepla, dobre cistitelna, ma spoustu kapes a dobrou odolnost
Chybí mi větrání v podpaží.
Vzhledem k tomu, že jsem měl stejnou bundu 4 roky, tak jsem neváhal a koupil opět jen v menší velikosti. Starší bundu stále na lyžování používá junior😁 za mě dobrý poměr ceny a kvality.
Je teplá a vydrží i nepříjemné a vlhké počasí a v mrazech jsem vystačil s jednou vrstvou merino termoprádla.
Bunda je velmi teplá, ale jak už někteří psali, když se zpotíte, vlhkost nemá kudy uniknout a všechny věci v kapsách jsou zpocené taky. Koupil jsem ji ve slevě, takže v pohodě, ale kdyby byla za plnou cenu, byl bych dost nespokojen.
Pohodlná
Pohodlná, odolná, vhodná na lyže do hor.
syn si bundu moc pochvaluje, teplá, neprofukuje a dobře mu sedí.
Syn je vysoký 160cm, v juniorských bundách jsme už velikost na něj nenašli, proto jsme šli do pánské velikosti. Předpokládali jsme, že vezmeme pánské S, ale nakonec jsme skončili u velikosti L, rukávy jsou mu sice trochu delší, ale bunda mu alespoň vydrží na 2 sezony.
Barva
Teplá a příjemná bunda, zakoupil jsem ji na zimní turistiku, a i s batohem na zádech se necítím ani po 15 kilometrech jako v sauně. Spoustu kapes výhodou, nepromokavost také fajn, ale není to pláštěnka, takže do deště asi ne. Za mne super.