Krásný ručník, miluji ten vzor...
Krásný ručník, miluji ten vzor!
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Krásný ručník, miluji ten vzor!
Odpovídá představě.
krásný ručník, moc hezký vzor, skladný, rychle schne, příjemný na těle
Velká a velmi dobře schnoucí osuška
Parádní velký ručník, který se složí do malého balíčku a je super do batůžku na low- cost letadlem k moři:-)
Miluju tyto ručníky. Trochu hůř sají oproti vroubkované verzi, ale člověk je kupuje především kvůli skladnosti.
obří velikost ....nahradí deku :)
Super
krásný a velký ručník, vhodný na pláž, nedrží se na něm písek
Parádní osuška, dost velká, má na sobě gumiču kterou se dobře přetáhne ve složeném tvaru