Po více než 7 měsících stále d...
Po více než 7 měsících stále drží tvar, nevytrhávájí se a netrhají
- ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ
- NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY
- DRŽENÍ NA TĚLE
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Po více než 7 měsících stále drží tvar, nevytrhávájí se a netrhají
Pevné ponožky, drží na noze a drží tvar
Jsem spokojená
Pomer cena/vykon 10/10
Ponožky jsou bohužel úplně jiné, než byl tento model v minulosti. Jsou na nošení velice nepříjemné.
Těchto ponožek mám vždycky plnou pračku. Pohodlné, příjemné na nošení.
skvělé konečně ponožky co drží na noze
Ok
Ponožky super, jen velikost 43 je menší než u jiných výrobců. Lepší koupit o něco větší.
Ok