Spokojenost, sedí parádně.
Spokojenost, sedí parádně.
- PŘILNAVOST
- NÍZKÁ HMOTNOST
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Spokojenost, sedí parádně.
Dobré nesmeky vhodné do těžšího horského terénu. Kvůli relativně velkým hrotům to už není moc vhodné na běžnější nošení v lese bez ledu a sněhu, protože začnou bolet nohy. V náročnějším terénu, ale neskutečně pomůže a to nejen na sněhu a ledu, ale i v blátě nebo listí.
Fungují jak mají a jsou skladné.
Fungují, jak mají
Ideální poměr cena/ výkon
Za mě ideální nesmeky
Na zledovatělý povrch na horách a v přírodě idealni
Přesně to co jsem potřebovala - plní účel, výrazně zjednodušují chůzi po namrzlých svazích v lese.
Nesmeky dobře sedí na botě, drží i na celkem tvrdém ledu.
Super, nasazují se snadno, neklouže to v nich (máme je celá rodina, nejstarší kus dávno po záruce a pořád všechno ok)