Schlechtes Material
Nach nichtmal 7 Wochen Einsatz ist schon ein Gummi gerissen. Mein Handy ist klein!
Ein iphone 12 Mini !!
Auf meine Beschwerde leider nach 3 Wochen immer noch keine Reaktion .
Sehr enttäuschend
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Nach nichtmal 7 Wochen Einsatz ist schon ein Gummi gerissen. Mein Handy ist klein!
Ein iphone 12 Mini !!
Auf meine Beschwerde leider nach 3 Wochen immer noch keine Reaktion .
Sehr enttäuschend
Support de vélo facile à fixer et adaptable sur le support. Les élastiques maintiennent très bien le téléphone et la rotation à 360° est appréciable
Le support caoutchouc s'est déchiré de toute part dès la deuxième sortie vélo ...
Mega fajne, używam też przy koszeniu trawy. Mocuje na kosiarkę i jadę