Namiot 1 osobowy
Bardzo dobry produkt. Pomógł mi przetrwać obfite opady deszczu i nigdzie nie przeciekał. Ja mam 186 cm wzrostu i w środku jest komfortowa przestrzeń zarówno dla mnie jak i dla najważniejszych bagaży.
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Bardzo dobry produkt. Pomógł mi przetrwać obfite opady deszczu i nigdzie nie przeciekał. Ja mam 186 cm wzrostu i w środku jest komfortowa przestrzeń zarówno dla mnie jak i dla najważniejszych bagaży.
Tente légère et peu encombrante. Très facile à monter. Peu adaptée aux personnes de grande taille.