Věděla jsem, že kupuji levný s...
Věděla jsem, že kupuji levný stan, měl být jen na nouzové případy, ale kvalita provedení je hrozná. V plášti dvojí dírky po vypáraném šití, do tunýlku pláště nelze navléct pruty, aniž by v něm rupalo - je kratší než délka prutů, měla jsem strach, že plášť praskne. Zkusila jsem jednou a ihned vracím. Rozhodně ani za ty peníze nekupujte!
- Poměr ceny a kvality
