Rozdělení hodnocení pro 4 recenzí
Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení produktu Tunelový stan Kambo 6 pro 6 osob se stojnou výškou 2 m
5
Procento naplnění: 25 %
Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení produktu Tunelový stan Kambo 6 pro 6 osob se stojnou výškou 2 m
4
Procento naplnění: 0 %
Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení produktu Tunelový stan Kambo 6 pro 6 osob se stojnou výškou 2 m
3
Procento naplnění: 25 %
Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení produktu Tunelový stan Kambo 6 pro 6 osob se stojnou výškou 2 m
2
Procento naplnění: 25 %
Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení produktu Tunelový stan Kambo 6 pro 6 osob se stojnou výškou 2 m
1
Procento naplnění: 25 %

Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.

Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.

Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách

Todo ok

Todo ok
  • 5/5 Poměr ceny a kvality
JONATAN, ŠpanělskoOvěřený nákupPřed 11 m

Pas de bavettes, les fermeture...

Pas de bavettes, les fermetures éclair semblent fragiles, toile très fine, mauvaise conception de la fermeture de la moustiquaire. Crochet pour la lumière qui touche la toile. L’obscurcissement de la chambre est agréable.
    Colette, FrancieOvěřený nákupPřed 1 r

    Also das Zelt an sich ist ja s...

    Also das Zelt an sich ist ja schon schön,nur leider ist das Zelt undicht ich habe es aufgebaut paar Tage später kam Regen und schon war das Zelt undicht .die Bodenplane im Vorraum wäre besser wenn die mit am Zelt wäre,weil wenn es regnet ist auch dort das Wasser rein gekommen ,also nicht gut das Zelt
      Mike, NěmeckoOvěřený nákupPřed 1 r

      Odpověď od prodejce

      Liebe Kundin, lieber Kunde!


      Vielen Dank, dass Sie sich Zeit genommen haben.


      Es tut uns leid, dass Sie mit Ihrem Produkt nicht zufrieden sind.


      Ihre Meinung ist uns wichtig, da wir nur so die Möglichkeit haben unsere Produkte/unseren Service zu…

      Bonjour ! Trou dans l’attente ...

      Bonjour ! Trou dans l’attente ainsi que mauvaise couture de la moustiquaire dans les angles de la chambre…. Je suis peut-être tombé sur une mauvaise série.
        Maxime , FrancieOvěřený nákupPřed 1 r

        Odpověď od prodejce

        Bonjour Maxime,


        Merci d’avoir pris le temps de partager votre expérience sur Decathlon.fr


        Je comprends votre mécontentement et je suis désolée de ces désagréments.


        Nous accordons beaucoup d’importance à apporter le plus de…