Bonsoir, J'ai renvoyé ce colis...
Bonsoir, J'ai renvoyé ce colis dans un état neuf encore scellé le 09/05/25 et Star Union a reçu le colis le 14/05/2025, et je n'ai toujours pas été remboursé
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Bonsoir, J'ai renvoyé ce colis dans un état neuf encore scellé le 09/05/25 et Star Union a reçu le colis le 14/05/2025, et je n'ai toujours pas été remboursé
Heel goede slaapzak. Goed verpakt. Slaapzak is gemaakt van goede kwaliteit. Een faktuur vastkrijgen van de verkoper is blijkbaar heel moeilijk. Alle verschillende mails voor gestuurd maar zonder resultaat.
Paquete llego en buenas condiciones. El saco parece perfecto para usarlo en temperaturas no muy bajas.
Cumple con mis expectativas,ideal para primavera,verano
Gut verarbeiteter Schlafsack. Ich war zwischen den Größen und hab mich für die größere Variante entschieden. Absolut gute Entscheidung. Die paar Gramm mehr sind am Ende auch egal. Das Material ist Polyester und entsprechend nicht atmend. Ist nicht optimal, aber wenn man nicht ein kleines Vermögen für Daunen ausgeben will oder einen wesentlich