Naprostý odpad, tady už nenakoupím.
No, aniž bych překročil maximální váhový limit, tak se lavice v bodě ukotvení pomalu rozrůstala po celou dobu cvičení..(4 měsíce nová) a lavice je do véčka, místo aby byla rovně, takže je na vyhození.
- Poměr ceny a kvality
