Skvěle, konečně sedátko, které...
Skvěle, konečně sedátko, které jde namontovat dopředu, je v normální výšce a nebrání zatáčení, již jsem měla koupenou variantu s přichycením o řidítka, ta byla hrozná, nešla namontovat na můj typ kola, tak aby bylo kolo i na dále funkčí, za to tato sedačka, je naprosto geniální
- Poměr ceny a kvality
