To moje drugie spodenki od teg...
To moje drugie spodenki od tego producenta/tego modelu i niestety ponowny zakup był zbyt pośpieszny. Dopiero porównując obie sztuki zauważyłem że w "starych" logo z tyłu odłazi i wygląda bardzo nieestetycznie. Gdybym to zauważył wcześniej to nie kupiłbym kolejnych. Same spodenki są wygodne i oprócz logo nic się z nimi nie dzieje. Dobrze leżą i nie
