Jsme spokojeni
Jsme spokojeni
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Jsme spokojeni
Kupiona dla dziecka jako pierwsza deskorolka i sprawdza się świetnie. Jest lekka, łatwo się ją nosi, a aluminiowe trucki dają stabilność. Kółka dobrze toczą się po chodniku, a łożyska zapewniają płynniejszą jazdę niż w innych deskach w tej cenie. Na plus też udźwig do 75 kg – ja sama czasem na niej stanę i też wytrzymuje. To typowa fiszka do
Ottimo prodotto, robusto adatto per i piccoli
Trop ❤️
perfeito
il prodotto rispetta le aspettative