Niestety nie polecam.
Uchwyty są lekki i delikatne. Niestety od początku słabo trzymały bidony, po ok miesiącu intensywnego użytkowania zachowują się jakby były z plasteliny. Nie trzymają bidonów, nadają się tylko do wyrzucenia.
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Uchwyty są lekki i delikatne. Niestety od początku słabo trzymały bidony, po ok miesiącu intensywnego użytkowania zachowują się jakby były z plasteliny. Nie trzymają bidonów, nadają się tylko do wyrzucenia.
Spełnia wymagania
Lekki
Bardzo fajny i bardzo lekki koszyk