Skarpetki wygodnie i dobrze tr...
Skarpetki wygodnie i dobrze trzymają się stopy. Mają lekko zaniżoną rozmiarówkę.
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Skarpetki wygodnie i dobrze trzymają się stopy. Mają lekko zaniżoną rozmiarówkę.
Wydawały się fajne , ale niestety nie posłużyły długo bo po 2 dniach na wakacjach się wytarły na palcach i pod palcami a na 3 dzień były dziury .
Spadają że stopy
Idealne dla dziecka na basen
Bardzo fajne skarpetki na basen. Trzymają się na stopie, dziecko nie ślizga się na płytkach. Nie spadają z nóżki.
Fajne skarpetki