Wszystko ok. Polecam
Wszystko ok. Polecam
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Wszystko ok. Polecam
Product is in good quality as my kid still uses it. The pain poit for us was that seller sent the ice skating piece very late almost after a month.
Bardzo wygodne i funkcjonalne.
Bardzo wygodne i funkcjonalne.
Świetne rozwiązanie łyżwy - rolki.
Bardzo wygodne
Os patins são lindos, além de vir numa caixa de papel também bonita que dá para ser reutilizada. Ofereci como presente e a aniversariante adorou. Super recomendo. Relação qualidade/valor superaram minhas expectativas.
Ich habe diese zwei in eins Inliner/ Schlittschuhe gekauft. Leider war ein Loch falsch gebohrt, sodass man die Rollen nicht zu Schlittschuhen umbauen kann.
Nach einer direkten Reklamation habe ich bis heute keine Rückmeldung bekommen.
Snel en goed geleverd
Prodotto di buona qualità, l'ho preso per mia figlia che è neofita, per iniziare vanno benissimo, poi il fatto che si può montare anche la lama per andare sul ghiaccio lì rende versatili rispetto ad altri modelli.