Velmi pěkné a pohodlné
Pohodlné cyklistické kraťasy. Vypadají moc pěkně. Hezky sedí. Kolem stehen trošku užší, ale velikostně odpovídají.
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Pohodlné cyklistické kraťasy. Vypadají moc pěkně. Hezky sedí. Kolem stehen trošku užší, ale velikostně odpovídají.
Velikost sedi idealne a material taky super:)
Pantaloncini davvero confortevoli, imbottitura ottima, taglia giusta.
Usato per lunghe uscite in MTB non ho avuto nessun fastidio.ottima
Wygodne, odprowadzają wilgoć, fajne na dłuższe wyprawy lub bardziej intensywny trening
Bár nekem hosszú túrákhoz már kicsit kevés a párnázottsága.
Super produit, ayant fait plus de 8 heures de selles de vélo impeccable 👍👍👍👍
,
Polecam, bardzo wygodne. Idealne na długie kilometry
impossible d'obtenir le retour Oups ! Une erreur est survenue Merci de ré-essayer ultérieurement ou de contacter notre service client.
Prodotto eccelllente