Vzhledově činky nejsou moc hez...
Vzhledově činky nejsou moc hezké, v červené barvě prosvítá zřejmě černý kov. Takové činky sice splní účel ale není radost s nimi cvičit.
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Vzhledově činky nejsou moc hezké, v červené barvě prosvítá zřejmě černý kov. Takové činky sice splní účel ale není radost s nimi cvičit.
polecam :)
Bardzo fajne za taką cenę
.
Bardzo fajny sprzęt
these 2 kg dumbbells are so big and bulky. They stink of plastic so bad. Also they came all in some scratches and dust/dirt, as if someone already trained 10 times with them. Returning!
Polecam
POLECAM