Kupovala jsem ho primárně na n...
Kupovala jsem ho primárně na noční oblohu. Jdou s ním pozorovat jasnější galaxie a mlhoviny, všechny Galileiho měsíce, ale už jsem s ním ulovila i pár komet. Prostě na občasné lehké pozorování ze zahrady je dostačující, ale budu pořizovat i něco silnějšího a dalekohled používat při prvotním hledání objektů. Používám ho i na pozorování ptactva a
- Poměr ceny a kvality
- HMOTNOST
- ZORNÉ POLE
- KVALITA OBRAZU
