Vše ok
Vše ok
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- HMOTNOST
- ODVĚTRÁVÁNÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Vše ok
Hezky vypadající kšiltovka i pro lidi s užším a vyšším obličejem. Velmi dobře padne. Materiálově na to kolik stojí je výborná. Šití je kvalitní. Po prvním nákupu 1 kusu jsem přikoupil další 4. Za svoji prodejní cenu je bezkonkurenční!
Skvělý design, syn spokojen.
Moc hezká
Lehka a pohodlna
Čepici používám i na občasné nošení jen tak po městě a k chození po horách a musím pochválit její odvětrávání, zatím nepociťuji nějaké náznaky pocení nebo nepohodlí.
dobrá
Kvalitní a slušivá kšiltovka.
Super 👍
Skvěle sedí. Super kvalita