Super kolobka
Perfektní koloběžka, super nosnost. Vše v pohodě, využije syn i já
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- SNADNÉ BRZDĚNÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
- HLADKÝ CHOD
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Perfektní koloběžka, super nosnost. Vše v pohodě, využije syn i já
Pěkná vzhledově, dá se lehce složit.
Dcera je spokojená, já trochu bojuji se skládáním na převoz v autě
Perfektní výšková nastavitelnost, vhodná pro starší děti i dospělé I nad 170 cm. Gumová kola. Lepší na hladké cesty, pokud je někde na cestě písek, samozřejmě klouže. Zámkové dlažba nic moc, ale to se dá dle popisku a nulového odpružení očekávat. Jinak jsou jízdní vlastnosti dobré, je skvěle skladná a popruh na přenášení je bonus. Kvalitní
Kvalitní koloběžka s moc hezkým designem. Zatím jezdí jak má, takže spokojenost.
Koloběžka je super, dcera je naprosto spokojená.
Ok
Když dcera vyrostla z předchozí koloběžky z Decathlonu a syn i manžel mají svou odtud, bylo jasné kam jdeme zas. Doporučuji.
Tuto koleběžku má už starší syn, jsme s ní spokojeni, tak jsme koupili i dceři.
Jezdí s ní po chodníku, občas nějaké dráhy. Je spokojený