Lehká,prostorná,z chladicími vložkami dlouhá doba udržení chladu.
Za mně super.
- ZACHOVÁNÍ TEPLOTY
- SKLADNOST
- SNADNÉ POUŽITÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Za mně super.
Skladný když ho nepoužíváte, lehký, udrží chlad, určitě ho budeme brát často s sebou.
Udrží nízkou teplotu i po několik hodin, ale hlavně po vyfouknutí je pěkně skladná
Jídlo vydrží dlouho nachlazené
krásná barva, funkční, perfektní velikost
Spokojenost
Perfektně plní svou funkci, taška je navíc i moc hezká.
Je to fajn box. Dá se zabalit do cestovního zavazadla (do letadla). Velikost je super na celý den k vodě. Škoda, že nemá popruhy na záda, aby se dal nosit jako batoh. Tím jak je široký se přes ramono hůř nosí - na tůru to prostě není.
skladnost, dobře drží teplotu
Vraiment pratique