Super perka, dobře se nosí, h...
Super perka, dobře se nosí, hezky sedí.
- POHODLÍ
- ODOLNOST
- SNADNÁ ÚDRŽBA
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Super perka, dobře se nosí, hezky sedí.
pohodlné, kvalitní zpracování kůže
jsou pohodlné
Sedí skvěle
Pérka dobře drží na noze. Používám spíše jako pracovní obuv kolem koně. Ani při dlouhodobém nošení boty nikde na noze nedřou. Už jsem kupovala 2. v pořadí. V poměru cena výkon bych řekla dost muziky za méně peněz.
Pohodlné boty, šířka akorát, elastický klín zajišťuje pohodlné obouvání i vyzouvání, ale bota nepadá. Podrážka je hladká, ale dá se v nich pohybovat, nekloužou. Dobrá pohyblivost nohy, materiál není tuhý.
Pro někoho je to velmi široká bota, nesedí na noze a dost tam ta noha pak lítá. Ale kdo má širší nohu, tak budou vyhovovat. působí ale na noze trochu uměle, v rámci nošení.
Dcerka využívá ke koním. Pochvaluje si.
Kupuji dceři již nějakou dobu. Kvalitní, vydrží, fajn cena a ještě jdou potom prodat nebo poslat přes swap.
Tyto boty v žádném případě nedoporučuji po měsíci nošení jsou popraskané a začínají se i na boku rozlepovat.
Dobrý den,
velice děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi tohoto produktu. Každá zkušenost je velmi cenná a pomáhá nám s vývojem nových modelů.
Je nám líto, že kvalita produktu neodpovídá Vašim požadavkům. Z toho, co popisujete, se domníváme, že by se mohlo jednat…