Zatím 2 drobné výtky, přilba n...
Zatím 2 drobné výtky, přilba nemá ve větracích otvorech síťku proti hmyzu a kolem 25 km/h není vyřešen dobře aerodynamický hluk a ozývá se pískání. Naopak chválím možnost uzavření větrání a chrániče uší, v chladném počasí OK, uvidíme jak to bude fungovat v horku.
- OCHRANA PROTI NÁRAZŮM
- NASTAVITELNOST
- DOBRÁ VIDITELNOST
- Poměr ceny a kvality
