Helma je moderní, dobře mi sed...
Helma je moderní, dobře mi sedí (vše je nastavitelné) a hezky vypadá.
- OCHRANA PROTI NÁRAZŮM
- NASTAVITELNOST
- ODVĚTRÁVÁNÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Helma je moderní, dobře mi sedí (vše je nastavitelné) a hezky vypadá.
Lehká a pohodlná cyklistická přilba, perfektně sedí na hlavě.
Dobre sedi na hlave
Helma mi přesně sedí, mips funguje jek má, neotřelý design, byla jen černá, bral bych spíš modrou nebo tmavě červenou nebo vícebarevnou.
Sedí perfektně, začal jsem s helmou od FOXu a skončil v Decathlonu ;)
Helma je lehká, pevná , pohodlná a dobře sedí a drží na hlavě při enduro jízdě. Magnetický popruh je super zapnuto a rozepnuto raz dva!
Dobrý produkt. doporučuji
Kask idealnie leży,wysoki komfort uzytkowania
Consigliato!