První koupené kolo, po 150 naj...
První koupené kolo, po 150 najetých kilometrech jsem velmi spokojená. Super poměr cena/výkon s hliníkovým rámem. Velmi rychlé doručení
- UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ
- BRZDNÁ SÍLA
- ÚČINNOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
První koupené kolo, po 150 najetých kilometrech jsem velmi spokojená. Super poměr cena/výkon s hliníkovým rámem. Velmi rychlé doručení
Maximální spokojenost
Poměr cena výkon, hezký design! a funkční, na běžné ježdění na tenis, do práce, na časté výlety na 60km stačí a je super. Nic nechrastí, bála jsem se, ale nelituji. Jsem nadšená jak z kola tak i z typu Gravel. Na běžné ježdění nic víc netřeba, na nic si nehraje a s odstupem času jsem fakt spokojená a nelituji, že jsem šáhla na low kost kolo.
Skvělé kolo, přešla jsem z trekingového kola a musím říct, že řidítka jsou super pohodlné, mám nejmenší velikost XS (výška 158 cm), pohodlně se mi na něm sedí a celkově se hezky jede. Chvíli jsem si zvykala na jednopřevodník, ale po pár jízdách to jede samo.
Kolo splňuje všechny mé očekávání. Jako začátečník jsem nechtěla jít do dražšího kola, tak jsem zvolila tohle na základě hodnocení tady a musím uznat, že na začátek je to ideální.
Po necelých 4 týdnech mám najeto přes 600 km. Pořád jsem z kola nadšený. Před několika dny jsem byl na výměně kazety za 46 zubovou. Což samozřejmě není chyba kola. Převody mi v terénu v kopcích prostě nestačily. Pokud plánujete jezdit i náročnější terén, zvažte výměnu kazety ihned při zakoupení, ušetříte si čas. Měnil jsem za 8-kolo ze stejné řady
Dlouhé roky jsem si říkal, že gravel nepotřebuju. Říkal jsem jim dokonce UZK, úplně zbytečné kolo. Bral jsem je tak, že na silnici budou pomalá a terénem nic neprojedou. Pak jsem se přestěhoval, v okolí je krčák, v něm šotolinové cesty. Silnička to nedá a tahat tam celopéro je nesmysl. Gravelu to tam vysloveně sluší. Pneumatiky by si zasloužily
Kolo je dobro, spredi veliko lazje kot zadi, dober za zacetnike, ampak bremze so na meji, in da nima 2x drivetrain je vredu, ampak ga lahko dodajo
Não estava à espera de tanta qualidade para o preço. Excelente em subidas íngremes.
This thing is fun!