Kolobezka vypada hezky, ale br...
Kolobezka vypada hezky, ale brzda je starasne hloupe resena. Uz neni na pruzine jako u menší verze, je strasne tuha a 10lety kluk stadardni vahy ji nezašlápne i kdyz na ni stoji, takze nebrzdi.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Kolobezka vypada hezky, ale brzda je starasne hloupe resena. Uz neni na pruzine jako u menší verze, je strasne tuha a 10lety kluk stadardni vahy ji nezašlápne i kdyz na ni stoji, takze nebrzdi.
Dcera si ji přála a je moc spokojena
Dobra
funkčni nerozbyj se a je super pro deti
Skvělý dárek pro vnuka, je maximálně spokojený
Maximální spokojenost
Spokojenost
Vnuk i přes současný sníh koloběžku vyzkoušel a je spokojený.
Brzda je velmi špatně navržená. Těžko se sešlapuje, problém má i dospělý brzdu sešlápnout a ubrzdit.
Spokojenost s koloběžkou