Splnilo očekávání
Očekával jsem, že po doplnění energie gelem mi nedojde energie při delší jízdě na kolo a očekávání bylo splněno.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Očekával jsem, že po doplnění energie gelem mi nedojde energie při delší jízdě na kolo a očekávání bylo splněno.
Super při kratší aktivitě
Chutná skvěle
Funguje jak má, dobrá chuť
Musím říct, že chuť byla poměrně dobrá, ale účinek skoro žádný, ale každému vyhovuje něco jiného :)
Dobra je tekuta konzistence,takze se dobre pije.
super doplněk
Chutná jak malinovka
snadné k užívání
Neni to špatný gel, ale osobně mám raději hydrogely od Decatlonu, ale to chuť super