I ve 4 stupních nebyla dceři z...
I ve 4 stupních nebyla dceři zima, samozřejmě měla ještě extra deku, ale spokojenost
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- KVALITA SPÁNKU
- TEPLOTA POUŽITÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
I ve 4 stupních nebyla dceři zima, samozřejmě měla ještě extra deku, ale spokojenost
wygodny, kompaktowy
Rozmiar zgodny z rzeczywistością. Dziecko do max 155cm Bardzo ciepły . Dziecko podczas snu nie wysunie się. Dzieci zadowolone .
kompaktowy, lekki, uzywany na weekendowe wyjazdy przez drobną 7-latkę. zamowio y ze wzgletu na niewielkie rozmiary, ale dorosły tez ogarnie ;)
Confortável
6 latek spał gdy było 14 stopni na zewnątrz i było mu bardzo cieplutko i komfortowo. :D
Vhodný pre malé deti , myslím že spĺňa svoj účel. No pre väčšie deti je tesný.
Bardzo fajny śpiwór
Lo compramos para las colonias pero mi hija duerme en el saco en casa.
Taille ajustable pour les enfant et sac cousu dessus, impossible à perdre