Sandálky krásné, jen velikost ...
Sandálky krásné, jen velikost 26/27 je na nožičku 16 cm malá. Kupuji větší.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Sandálky krásné, jen velikost 26/27 je na nožičku 16 cm malá. Kupuji větší.
Myslím, že jsou to úžasné sandály, malá se v nich nachodila opravdu hodně a kdyby jí nevyrostla noha, tak v nich chodí i nadále...
Skvěle, malá z nich dřív vyrostla, opravdu odolné
Pohodlné sandálky. Díky páskům lze krásně nastavit na šířku nožičky.
Nosí se pohodlně a netlačí, nerozpadly se, nekloužou, nepadají z nohy a ani v terénu se nesmekají, když se špatně šlápne. Tak asi dobré.
Doporučuji, pohodlné sandále za dobrou cenu. Příští rok koupíme znovu. Kupovali jsme o číslo větší než měla dcera aktuálně velikost nohy, takže doporučuji koupit o číslo větší.
Za tu cenu, není co vytknout. Užší.
Sandálky zakoupeny pro dvouletou vnučku.
sedí, spokojená dcera
Za danú cenu hodne dobrý sandály. Dcéra je rada nosí všude. I na její útlou nohu se dají dobře stáhnout.