Mají dost nízký sed, jinak jso...
Mají dost nízký sed, jinak jsou super.
- KOMBINOVATELNOST
- RYCHLÉ SCHNUTÍ
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Mají dost nízký sed, jinak jsou super.
vse ok
Skvělé lehké turistické kalhoty. Pěkně sedí. Výhodou je stahovací guma v pase a odepínací nohavice. Rychle schnou. Ideální do chladného rána a teplého odpoledne. Mají také spoustu kapes na poklady z cest. Za nás naprostá spokojenost.
Pohodlné, velmi odolný materiál. Dobře sedí, stahování v pase je perfektní
Spokojenost
Supet lehké a ještě kraťasy k tomu
Ok
Jednoduché kalhoty na hraní venku, snadná údržba, nastavitelné v pase, jednoduché zapínání pro děti
Kalhoty jsou lehké a příjemné.
Kupované opětovně.