Kalhoty ok. Akorád bych vytkn...
Kalhoty ok. Akorád bych vytknul, že u dětských velikostí není stahovací pásek. Jako tomu je u většiny dospělých velikostí.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Kalhoty ok. Akorád bych vytknul, že u dětských velikostí není stahovací pásek. Jako tomu je u většiny dospělých velikostí.
super
córka zadowolona, elastyczne wytrzymałe, odpowiednie na wycieczki w góry
Gefällt gut, und kostet nicht so viel
Bardzo dobry
Pantalón infantil perfecto para ir a la montaña, dos en uno porque puedes decidir ponerlo corto o largo según interese, color muy chulo y tejido muy agradable y de fácil secado.
muy cómodos y elasticos
Passt und bequem!
Comfortable
Siccome i pantaloni da donna della Decathlon sono sempre troppo grandi per me, ho comprato questi pantaloni, la gamba è ancora un po' troppo larga per i miei gusti, ma almeno ora li hanno allungati un po' rispetto alla versione precedente.