Děti si boty oblili l, jsou sp...
Děti si boty oblili l, jsou spokojené jak z designem tak velikosti
- ODOLNOST
- SNADNÉ NASAZENÍ
- PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Děti si boty oblili l, jsou spokojené jak z designem tak velikosti
Bota je široká, což je fajn.
Adidas dětské boty koupené pro syna. Jsou pohodlné, snadno omyvatelné. Snadno se zapínají díky suchému zipu. Nekloužou. Za přijatelnou cenu. Doporučuji
Velmi pohodlné, syn si je oblíbil
Boty ok, ale Váš e-shop a aplikace jsou tragické. Už týden se snažím objednat zboží a nic, stále to háže chyby. Nakonec jsem objednal u konkurence.
Kupujeme pravidelně, velmi dobře sedí.
Boty jsou bezva. Hezké, barevné, ale ne moc kvalitní. Po třech týdnech se začínají na bocích trhat (obě boty na stejné straně).
Budu reklamovat.
boty byli synovi koupeny na běžné nošení do školy, zatím velká spokojenost
Se vším jsem spokojená, hlavně ochota personálu je na 1* děkuji
Už máme asi 3 velikost. Jsou odolné a syn je nosí rád.