lehký, syn necítí že má je na ...
lehký, syn necítí že má je na nohách.
- Poměr ceny a kvality
- SNADNÁ ÚDRŽBA
- SNADNÉ ODEMKNUTÍ/ZAMKNUTÍ
- Vzhled / Design
- PŘILNAVOST
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
lehký, syn necítí že má je na nohách.
skvělé letní sandálky, už máme několikátou velikost
Lehké a příjemné boty
Velikost je spíš menší. Kvalita odpovídá ceně
Super
Používané v léte.
ok
Jsou skvělé, lehké. Snadno omyvatelné. Jen užší než se zdálo. Pro široké nohy nejsou vhodné.
Pěkná barva, dobrá údržba, pohodlné. SUcháče drží dobře. Vše ok. Kdyby byly v dospělém, tak si hned vezmu také :)
lehke dobre padnouci s ochranou prstu proti okopu