Fajn mikina - jde o mikinu, kt...
Fajn mikina - jde o mikinu, která dobře vypadá, ale není nijak extra funkční / žádné vychytávky. Ale je moc příjemná.
- VOLNOST POHYBU
- HŘEJIVOST
- SNADNÁ ÚDRŽBA
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Fajn mikina - jde o mikinu, která dobře vypadá, ale není nijak extra funkční / žádné vychytávky. Ale je moc příjemná.
Bluza bardzo fajna. Nie mechaci się po praniu. Polecam
Ciepła, miękka i dobrze skrojona. Wstawki na rękawach i tułowiu robią różnicę podczas jazdy. Syn/córka chętnie zakłada ją nie tylko na konie, ale też na co dzień
Super mięciutka i wygodna bluza. Suwak jest bezproblemowy nawet dla małych rączek.
Ist gute ware
Casaco prático e muito confortável para as aulas de equitação. A minha filha adorou e não sai de casa sem ele!
Très bon produit, qualité
Córka poleca
Bardzo fajna miękka bluza
Se ajusta bien al cuerpo y es comoda