Skvela tepla mikina s peknym s...
Skvela tepla mikina s peknym strihem. Jedune minus davam kapuci. Je na cvocky, jdou spatne pricvaknout a malo drzi.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Skvela tepla mikina s peknym strihem. Jedune minus davam kapuci. Je na cvocky, jdou spatne pricvaknout a malo drzi.
Perfektní
Ženy nejoblíbenější mikina na každodenní nošení i turistiku. Ideál i na přebíhačky... sluší jí.
Pořízeno na jarní práce na zahradě. Je úžasně pohodlná, neprofoukne. Velikost sedí. Nošena při teplotě 10° a více a s trikem ideál. Kupováno ve slevě, za plnou cenu bych nekoupila. Jediné minus vidím v tkaničkách na zipech, naprosto nedrží, jedna ztracena 1. Den nošení, ostatní jsem naštěstí našla na zemi.
Moc hezká
Moc příjemná na nošení. Teplá, součástí je kapuce, která jde odepnout.
Velmi příjemná.
krasne drzi teplo. ackoli jsem kupovala spise na podzimni vychazky se psem, nesundala jsem ji celou zimu ani doma. kapsy na zip, zapinani az ke krku, takze je krasne v teple, padnouci kapuce.
Zatím OK
Fantasticke. Velmi prijemny material, prodysne,ale zahraje. Krasna barva, clovek se nepoti