Boty jsou pohodlné, jsem s nim...
Boty jsou pohodlné, jsem s nimi spokojená. Na běžné nošení poměr cena/výkon super
- PRUŽNOST
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- NÍZKÁ HMOTNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Boty jsou pohodlné, jsem s nimi spokojená. Na běžné nošení poměr cena/výkon super
Tenisky jsou extra pohodlné a zároveň hezké na pohled.
Lehké s velmi pohodlné boty, dobrá trakce na lesních cestách.
boty jsem koupila pro dceru a byla velice spokojená
lehká obuv
nizsi kvalita bot
Lehké, vzdušné, cenově dostupné
Tyhle boty jsou neskutečný shit, koupila jsem si do práce protože jsem potřebovala boty černé, i přes správnou velikost jsem měla hrozně otlačené palce a vydržela jsem do nich maximálně jednu 8 hodinovou směnu, od té doby mi leží ve skříní
skvělé tlumení - pomohlo při plantární fascitidě
Nejpohodlnější boty které mám