Pěkné tričko , z příjemného ma...
Pěkné tričko , z příjemného materiálu za dobrou cenu, doporučuji.
- POHODLÍ
- RYCHLÉ SCHNUTÍ
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Pěkné tričko , z příjemného materiálu za dobrou cenu, doporučuji.
Super, lehke a prodysne.
V pohodě triko. V létě na hory parádní.
Nejkrásnější tričko z nové sady, mohlo by být o pár cm delší (ano, mám 3XL), ale na cvičení, domácí použití a procházky je na velmi příjemné a pohodlné.
Tahle sada designů se mi teda líbila mnohem víc než ta nová. Vlastně mne nenapadlo, že se po roce změní a je mi to líto, to bych ten nákup v Decathlonu tak neodkládala. Jsem ráda, že jsem si ještě stihla popadnout tyto. Ocenila bych pár cm víc na délku, ale jinak je tričko velice příjemné, nosím na doma, na sport i na vycházky.
.
Příjemný materiál
halenky, příjemně se nosí, lehké, prodyšné
Vybrala jsem si dobře
super