Vyborne do mesta, prirody, ter...
Vyborne do mesta, prirody, terenu za sucha i deste nebo snehu.
- PŘILNAVOST
- ODOLNOST
- VODĚODOLNOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Vyborne do mesta, prirody, terenu za sucha i deste nebo snehu.
velmi kvalitní, jsme s nimi spokojení, dcera je užívá již dlouho,jsou pohodlné
zatím využito v ČR, plánuji vzít na trek do Norska, zatím lehké, ale pevné, nepromokavé, dobře se v nich chodí
So far so good
Boty jsou pohodlné, ale ne zcela nepromokavé.
uplne super, snesou vic vody nez majitelka
Skvěle padnoucí boty do hor. Jsou opravdu nepromokavé, jde to ale v ruku v ruce s tím, že v létě je v nich velké horko. To ale za to pohodlí a pevnost stojí.
Tkaničky se pořád rozvazují (jako všechny kulaté), tak doporučuji vyměnit nebo vázat jinými uzly.
nebo na procházky jsou super, uplné bačkurky,
Nechtěla jsem je. Přišly mi úzké, ani bych je nezkusila, nebýt doporučení místní slečny. A dobře udělala. Mám je ráda ty boty. Chodím v nich hlavně po lese se psy. Za jakéhokoli počasí, nikdy nepromokly. I na sněhu jsou fajn, nekloužou díky vzorku.
Půjčila jsem si od dcerky, které jsem je koupila na turistiku. Překvapivě pohodlné. Akorát tkaničky se uvolňují, pokud nejsou opravdu pečlivě přitažené.
Nadchly mě natolik, že jsem si chtěla koupit v akci zelenou variantu, než jsem ale nákup dokončila, produkt zase zdražili...