Boty jsou vhodné pro širší noh...
Boty jsou vhodné pro širší nohu,vracím,mně nevyhovují.Jsou hodně tvrdé.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Boty jsou vhodné pro širší nohu,vracím,mně nevyhovují.Jsou hodně tvrdé.
Oproti 6 let starým (již se nevyrábějí) jsou více "pogumované" (plastové?), tím pádem se v nich noha více potí. Na zimu budou dobré, ale na jaře je v nich teplo. V náročnějším terénu zatím nevyzkoušeny.
Z 5 různých párů bot jsem si vybrala tyto pro jejich lehkost, komfortní prostor - radost v nich chodit.
velmi pohodlné, skvělá obsluha
Perfektně sedí na noze, pohodlné, nepromokavé.
Vraiment très déçu de ses chaussures. Je les ai mise pendant quatre jours en Écosse pour marcher en ville. J’ai des ampoules, j’ai mal aux pieds et j’ai l’impression que mon pied penche sur le côté comme si je marchais avec des vieilles chaussures….
Som velmi spokojná
dobre buty , żona zadowolona
Après 2 randonnée de 10km des grosses ampoules et rougeur sur les pieds déçu
Kényelmes