Velice příjemné, lehké, pod su...
Velice příjemné, lehké, pod sukní nejsou vidět, lze nosit i samostatně
- VOLNOST POHYBU
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- PRODYŠNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Velice příjemné, lehké, pod sukní nejsou vidět, lze nosit i samostatně
Lehký a moc příjemný materiál. V pase velmi jemná guma s perforací, neškrtí.
Koupila jsem zlevněné a jsem spokojená. Velikost je nepatrně větší, nosím standardně M, klidně bych mohla obléct i S
Sedí perfektně
Moje nejlehčí a nejpohodlnější kraťasy. Perfektní na cesty jako záloha kdyby se změnilo počasí. Velmi komfortní i s řekněme objemnějším pozadím. Na jednom kuse se mi ale ihned po koupi začal párat zadní výplet a totálně dezintegroval. Uvítala bych produkt i ve více cestovních tmavších barvách.
lehké, vzdušné, pohodlné. Koupila jsem si hned ještě jedny.
Nosím jako standardní kraťasy, volnost pohybu, prodyšnost.
perfektní, skvěle se nosí
💖
Lehké, volné, dostatečné pružná guma v pase, nezařezává se.
Fajn produkt. Ideální i pro oblé postavy.