Manželka je velmi spokojená. L...
Manželka je velmi spokojená. Líbí se jí střih, barva a chválí si množství funkčních kapes.
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Manželka je velmi spokojená. Líbí se jí střih, barva a chválí si množství funkčních kapes.
Perfektní kratasy na turistiku i kolo, přizpůsobí se perfektně jen ty kapsy s obráceným zipem jsou nezvyk
Mam uz druhe a jsou naprosto skvele doporucuji
Pohodlné
I like these hiking shorts. They're comfortable and have lots of pockets. I usually wear size 40 EU and I got size M. The only weird thing is the zip in the pockets works the wrong way (?)
Koupila jsem v loni na dovolenou v jiné barvě a tyto mám na střídání. Kupuji již vyzkoušený produkt. Jsou výborné
Kraťasy mám vyzkoušené na túře i na kole, jsou pohodlné a funkční, doporučuji. V Decathlonu si kupuji oblečení vždy o číslo větší.
Jsou za trest, jenom vám mačkají břicho když jdete, strašně špatný střih!
Zapínací kapsy na telefon i pas, super prodyšné.
Perfektní.