skvělý materiál,příjemné na tě...
skvělý materiál,příjemné na tělo, lehké jsem velice spokojená, krásně sedí, doporučuji
- VOLNOST POHYBU
- PRODYŠNOST
- NÍZKÁ HMOTNOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
skvělý materiál,příjemné na tělo, lehké jsem velice spokojená, krásně sedí, doporučuji
Strihove spis pro rovne postavy. Normalne si beru velikost 40 a zde i 42 byla dost na tesno. Jinak material i barva hezka.
Doporučuji
prodyšné
Z těchto kalhot jsem nadšená, za pětistovku je to opravdu dobrá koupě. Skvěle sedí, jsou pohodlné a lehoučké.
Přiznám se, nosím je i do práce (jsem řidička).
Pohodlné a praktické.
Ok
Jsou pohodlné a dobře se nosí
Lehké sedí dobře
Super, ale celkem malé - doporučuji vzít o velikost větší